Satilik 3 Yatak Odası, BORDEAUX, Gironde, Fransa, rue du parlement Saint Pierre

Satilik - Cod. 41082

  • Tipoloji: 3 Yatak Odası
  • Bölge: 92 m²
  • Daire No: 3
  • Kat: DUPLEX

Tarihi St Pierre semtinin (yaya bölgesi) kalbinde, de la Bourse, Saint Pierre ve Parlamento arasında, 19. yüzyıldan kalma bir binanın üst katlarında ** teraslı süper atipik dubleks **.

Alt kısımda Amerikan mutfaklı geniş bir oturma odası, yoğun geçiş için laminant parkeden oluşmaktadır. Üst katta, masif açık meşe parke (artık bir ofise dönüştürülmüştür) ile büyük bir cam kapıdan 9m²'lik mobilyalı hoş bir terasa ve aynı odanın sağ tarafının tamamında erişim sağlayan birinci yatak odası bulacaksınız. Giyinme odası, lavabo ve wc'li duş odası bulunmaktadır. 4 ek basamak daha yukarı çıkarak, açık banyolu, eski tarz küvetli ve başka bir tuvaleti olan geniş, ikinci yatak odasına ulaşırsınız. Zemin masif tik ağacından yapılmıştır.

Bu dairenin her yerinde, kirişler, şömine (çok büyük ek ve kasalı) ve moloz taş duvarlar gibi eski özellikler göreceksiniz. ** Tamamen yeniden yapılmış ve kaliteli malzemelerle düşünülmüştür **. Isıtma sizin seçiminiz, elektrikli veya şömine, 150 € / ay (su dahil) ücretler ve 1200 € emlak vergisi. ** Alan 83 m² + 9 m² teras.

Burayı iki daireye ayırmak mümkün.

Güvenlik tarafı, dijital kodlu bina kapısı, ardından interkomlu güvenlik cam hava kilitli kapı, daire için zırhlı kapılar ve alarm sistemi. Kilitlenebilir bisiklet odası, iç avlu, yeni çatı. Keşfedilecek nadir bir ürün.

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB