Satilik Taş ev, BELVEDERE CAMPOMORO, Corse-du-Sud, Fransa, lieu dit chioso nuovo

Satilik - Cod. 41077

  • Tipoloji: Taş ev
  • Bölge: 215 m²
  • Daire No: 7
  • Kat: 1790

Çağdaş ev Belvedere Campomoro
Belvedere Campomoro'da, toprak yoldan ulaşılabilen ağaçlarla (meşe, çilek ağaçları, zeytin ağaçları ...) çevrili yüzme havuzundan görülebilen denize 900 metre mesafede yer almaktadır.

Metal ve egzotik ahşaptan (IPE) otomatik bir kapı ile çevrelenmiş ve kapatılmış arazi.

4 araçlık park yeri.

1,780 m² arazi üzerinde, 320 m² genişliğinde ahşap teraslarla çevrili 11 metrelik yüzme havuzuna sahip 215 m² büyük, hafif ev (5. sınıf otoklav çamı).

Tam donanımlı mutfaklı havuz evi: siyah mobilyalar ve altın kaplama, indüksiyonlu ocak, mikrodalga fırın, buzdolabı ve granit tezgah.

Açık duş.

Evde açık mutfaklı (Schmitt) 3,5 m tavan altı ve büyük kuvars adası, kiler ve lavabolu tuvalet ile açık çiftlik evleri ile 80 m²'lik bir oturma odası bulunmaktadır.

Nikola Tesla marka entegre davlumbazlı indüksiyon ocak, 16 yer ayarlı bulaşık makinesi, De Dietrich fırın ve mikrodalga fırın, Siemens buzdolabı.

Oturma odası alanı 4 büyük 3 metrelik cumbalı pencere ile çevrilidir ve güneyde terasa ve yüzme havuzuna açılan 4 metreden biri ve dağların ve yeşilliklerin manzarasına sahip kuzeye bakan 50 metrelik bir teras.

Daha sonra, tümü bir duş odası (biri küvetli) ve kişiye özel giyinme odası (Schmitt) ile donatılmış ikinci bir planda 5 yatak odası. Ana yatak odası duş odasında 1m x 2m yağmur duşu vardır.

Geniş depolama alanlarına sahip 25 m² çamaşır odası.

Elektrikli panjurlar, wifi ev otomasyon kontrollü kanallı klima, panjurların merkezileştirilmesi, evin her yerinde içte ve dışta hissetmemiz için cumbalı pencereler.

Tat ile döşenmiş ve meşe ve siyah kolları yüksek kaliteli malzeme (antrasit doğrama, 120 x 120 fayans, Garofoli duvar tel kapı imal Hans Grohe musluklar, her bekleme odasına, su yumuşatıcı., Su, sıcak su sirkülasyon duvarına TV kurulum , 500 litrelik profesyonel su ısıtıcısı, mükemmel yalıtımlı duvarlar ...)

Kısacası, gerçek bir cennet, plaja bir taş atımı ve fantastik yürüyüşler (Tizzano'ya katılan Campomoro sahil yolu, aynı zamanda Zoza nehirlerine veya Aiguilles de Bavella'ya doğru yakın bir çıkış). Propriano'ya 10 km (Compagnie Méridionale de Navigation ile ana karadan tekneyle erişim) ve Sartène'ye 17 km. Figari ve Ajaccio havaalanlarından 1 saat 30 dakika.

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB